Wiadomość

O Nas

Głównym celem działalności członków koła

jest poszerzanie wiedzy z zakresu inwestycji, nieruchomości oraz rynku nieruchomości, ale także tematyki ogólnospołecznej. Dzięki pracy w Inwestorze studenci doskonalą swoje umiejętności związane z pracą w grupie oraz sztuką autoprezentacji. Mają możliwość udziału w tematycznych warsztatach i szkoleniach, jak i sprawdzenia się w roli organizatora konferencji naukowych. Organizowane przez Inwestora wydarzenia są doskonałym materiałem dydaktycznym dla innych studentów, pracowników UG oraz osób z zewnątrz.
 

Szukasz kontaktu z nami?

Pisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dołącz do nas na Facebook: www.facebook.com/

 

Zarząd KN Inwestor

 

 

Prezes

Mateusz Kozieł (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Obecnie:

III rok Finanse i Rachunkowość

Zainteresowania:

Zarządzanie inwestycjami, tworzenie portfela inwestycyjnego, GPW, Bitcoin

 


 

Początki Koła Naukowego Inwestor...

KNI powstało z inicjatywy kilku studentek Ekonomiki Przedsiębiorstw z Wydziału Zarządzania UG. Pierwsze pomysły na zorganizowanie tego typu koła naukowego narodziły się w maju 1999 roku, a oficjalne zarejestrowanie Koła Naukowego Inwestycji w Rektoracie UG odbyło się dokładnie 20 października 1999 roku.

Założycielkami były:

Elżbieta Hońko, Honorata Brandt, Agata Grochulska, Małgorzata Kowalczuk, Magda Sobina

 

 

OPIEKUNOWIE:

Patronat honorowy

 

 

prof. dr hab. Krystyna Dziworska

Pokój 125, tel. (058) 523 14 31

Wykładane przedmioty:

Inwestycje przedsiębiorstw, finansowanie inwestycji, rachunek efektywności inwestycji, inwestycje ekologiczne


Zainteresowania badawcze:

Zarządzanie nieruchomościami i inwestycjami finansowymi, finansowanie inwestycji, wycena przedsiębiorstw i nieruchomości, zarządzanie inwestycjami rzeczowymi przedsiębiorstw (strategia rozwoju, kredytowanie kapitałowe, ocena opłacalności inwestycji, kontrola projektów)

 

Opiekun KNI od roku akademickiego 2012/2013

 

 

dr Krzysztof Kowalke

pokój 126, tel. (058) 523-11-00 (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Prowadzone zajęcia:

Inwestycje finansowe, Ocena efektywności projektów inwestycyjnych, Zarządzanie portfelem inwestycyjnym.

Zainteresowania badawcze:

analiza fundamentalna; analiza techniczna; inwestycje społecznie odpowiedzialne; analiza opłacalności projektów inwestycyjnych; fundusze inwestycyjne; finanse behawioralne.

 

Opiekun KNI w latach 2002-2012

 

 

dr Anna Wojewnik - Filipkowska

pokój 207, tel. (058) 523 14 65 (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )


Wykładane przedmioty:

Podstawy matematyki finansowej, projekty inwestycyjne, inwestycje firm


Zainteresowania badawcze:

Współczesne problemy zarządzania inwestycjami, finansowanie inwestycji, metoda project-finance, partnerstwa publiczno-prywatne, rynek nieruchomości, project management.

 

© 2010 KN INWESTOR ~ All Rights Reserved • Joomla templates by a4joomla modified by Jan Szewczak