Wiadomość

Aktualności

Jako Koło Naukowe staramy się nawiązywać przyjazne stosunki z wieloma organizacjami. Poniżej prezentujemy organizacje, z którymi współpracujemy:

 

 

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) jest największą organizacją zrzeszającą inwestorów giełdowych w Polsce, która działa od 1999 roku i należy do europejskich organizacji inwestorskich Euroshareholders i Euroinvestors oraz Światowej Federacji Inwestorów WFIC.

Stowarzyszenie zrzesza obecnie blisko 7 000 członków, liczba ta ciągle rośnie z racji nieprzerwanego zapotrzebowania inwestorów na wszechstronne wsparcie w funkcjonowaniu na rynku kapitałowym.

 

 

Relacje inwestorskie to w Polsce stosunkowo młoda dziedzina wiedzy. Jednakże branża boryka się z wieloma problemami, m.in. bardzo niewielką liczbą publikacji, książek nt. branży, brak jednolitej platformy łączącej środowisko, pozwalającej wymieniać opinie, doświadczenia i komentarze, wreszcie – udzielać rad.

Twórcy witają nas w pierwszym w Polsce profesjonalnym wortal branżowym www.relacjeinwestorskie.org.pl. Mają oni ambicję zbudowania szerokiej społeczności praktyków i teoretyków relacji inwestorskich, specjalistów RI. Zapraszają wszystkich chętnych do współpracy. Organizacje i stowarzyszenia, przedstawicieli SEG i SII, przedstawicieli spółek, zainteresowanych usługami w zakresie IR i PR, analityków, trenerów, po prostu wszystkich, którym bliska jest tematyka investor relations.

Young Project Management Program jest corocznym projektem powstałym z inicjatywy International Project Management Association Polska. W obecnym roku akademickim odbędzie się XII edycja tego wydarzenia. Poprzednie odsłony wyłoniły 125 laureatów, którzy odbyli praktyki w 57 różnych firmach. To, co odróżnia Program YPMP od wielu innych konkursów jest ścisłe ukierunkowanie na dziedzinę Zarządzania Projektami. Jest to jeden z najbardziej znanych konkursów dla zdolnych i ambitnych studentów z całej Polski o szczególnych predyspozycjach do zawodu Project Managera.

 

© 2010 KN INWESTOR ~ All Rights Reserved • Joomla templates by a4joomla modified by Jan Szewczak