Wiadomość

Aktualności

The Bloomberg Assessment Test (BAT)

Biuro Karier zaprasza studentów Uniwersytetu Gdańskiego zainteresowanych karierą w finansach do bezpłatnego udziału w The Bloomberg Assessment Test (BAT) - ogólnoświatowym standardowym teście sprawdzającym umiejętności z zakresu finansów, wiedzy ogólnej i zdolności analitycznych.

BAT jest zaprojektowany z myślą o zapoznaniu studentów z ich mocnymi i słabymi stronami w odniesieniu do wymagań kariery w finansach przy jednoczesnej możliwości pokazania swoich wyników szerokiej gamie pracodawców w sektorze finansowym poprzez włączenie anonimowych wyników testu do Bloomberg Talent Search, poprzez który wyszukiwani są odpowiedni kandydaci na wiele stanowisk. Do Bloomberg Talent Search ma dostęp ponad 20.000 firm i instytucji na całym świecie.

Sesja testowa on-line (w języku angielskim) odbędzie się w dniu 28 listopada br., w godzinach: 14.00 - 17.00, w budynku Wydziału Zarządzania UG, w Sopocie w sali B 21.

Ilość miejsc jest ograniczona (20). Decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracji należy dokonać poprzez stronę: http://bloomberginstitute.com

© 2010 KN INWESTOR ~ All Rights Reserved • Joomla templates by a4joomla modified by Jan Szewczak