Wiadomość

Aktualności

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2012

 

Szanowni Państwo,

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2012 Agencja Rozwoju Pomorza S.A. zaprasza na cykl spotkań. Do uczestnictwa w nich szczególnie zapraszamy ludzi młodych - przedsiębiorczych, uczących się w pomorskich szkołach oraz ich nauczycieli przedsiębiorczości, studentów, wszystkich rozwijających swoje pomysły - także te biznesowe, noszących się z zamiarem rozpoczęcia działalności gospodarczej. Dla studentów przygotowaliśmy specjalne spotkanie informacyjne „Przedsiębiorczość dla Żaka. Jak założyć i prowadzić działalność gospodarczą?”, na którym będzie można się dowiedzieć m.in. jak założyć biznes przez Internet, gdzie szukać źródeł finansowania, jak wyglądają sprawy formalne i podatkowe przy zakładaniu własnej firmy.

Więcej informacji o Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości w Regionie Pomorskim znajdziecie Państwo na stronie http://www.tydzienprzedsiebiorczosci.pomorskie.pl/

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Katarzyna Laskowska

Koordynator

Sekcja Usług Informacyjnych

Dział Rozwoju Przedsiębiorczości

Telefon: 58 323 32 28

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

© 2010 KN INWESTOR ~ All Rights Reserved • Joomla templates by a4joomla modified by Jan Szewczak