Wiadomość

Aktualności

"Cudze chwalicie, swego nie znacie"

W maju zostaliśmy zaproszeni na konferencję Koła Naukowego "GRUNT" w Krakowie "Cudze chwalicie, swego nieznacie, czyli reprezentatywne nieruchomości mojego miasta"

Mimo 12 godzinej podróży dotarliśmy wyspani na konferencję. Pierwsze co zobaczyliśmy na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego był "Szkieletor", czyli niedokonczony wieżowiec w centrum Krakowa służący obecnie jako "wieszak" na reklamy. Pierwszego dnia mogliśmy wysluchać wielu ciekawych prelekcji poruszających wiele kwestii dotyczących rynku nieruchomości. Jednę z bardziej interesujących była prezentacja dr Małgorzaty Zięby na temat "Nowe nieruchomości w starym Krakowie", o nieznanych "perełkach" architektury m.in. Nowej Hucie, ktorej z powodu napiętego planu nie zdołaliśmy niestety zwiedzić. Podczas pierwszego dnia konferencji poruszono wiele innych kwesti m.in. roli pośrednika nieruchomości, rynku gruntów w Krakowie czy budownictwa jednorodzinnego.

Na drugi dzień zapowiedziano nam niespodziankę - grę miejską. Podzielono nas na zespoły, rozdano mapki i zaczął się wyścig, kto pierwszy dotrze do ostatniego punktu. Mimo początkowej zaciętej rywalizacji, przy teatrze "Bagatela" wszyscy byli juz tak zintegrowani, że wszyscy razem zaczeliśmy odkrywać nastepne punkty.

 

 

Również nasze Koło Naukowe miało okazję zaprezentować charakterystyczne nieruchomości w Trójmieście. Wybraliśmy Stocznię Gdańska, Molo, Sea Towers i Falowce , a także dowiedzieć się co warto zobaczyć w innych miastach m.in. w Poznaniu, Katowicach, Poznaniu i Wrocławiu.

Serdecznie chcielibyśmy podziękować organizatorom - Koło Naukowe GRUNT, za zaproszenie nas na konferencję oraz cierpliwe oprowadzanie nas po Krakowie:)plakat

© 2010 KN INWESTOR ~ All Rights Reserved • Joomla templates by a4joomla modified by Jan Szewczak