Wiadomość

Aktualności

14. edycja Konkursu Global Management Challenge w Polsce!

GMC to zaawansowana symulacja biznesowa dla menedżerów i studentów, która na świecie zgromadziła już ponad pół miliona uczestników z 40 krajów.

KORZYŚCI: Uczestnicy w trakcie rozgrywki rozwijają m.in. umiejętności: analityczne, pracy w zespole czy też planowania strategicznego. Dodatkowo udział w wydarzeniu to świetna okazja do zawarcia ciekawych znajomości oraz nawiązania kontaktu z potencjalnymi pracodawcami. Ogromną zaletą GMC jest również możliwość rywalizacji zespołów studenckich z pracownikami firm takich jak Bank Zachodni WBK czy KPMG i porównywanie bieżącej wiedzy akademickiej z doświadczeniem praktyków.

Aby zgłosić chęć udziału w konkursie należy:
- utworzyć zespół (3-5 osób) - istnieje możliwość łączenia studentów różnych lat i kierunków studiów oraz uczelni w jednej drużynie.
- wypełnić kartę rejestracyjną dostępną na stronie www.gmcpoland.pl/rejestracja-studentow/
- Po otrzymaniu potwierdzenia od organizatorów wypełnić dostępną na stronie aplikację z informacjami na temat uczestników i odesłać ją mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Zarejestrowane zespoły otrzymają informację o zakwalifikowaniu się do konkursu przed rozpoczęciem programu treningowego (tj. do 25.11) (sponsorzy dokonają wyboru zespołów, które wystartują w konkursie)

Zapraszamy również na naszego fanpage na Face Booku https://www.facebook.com/pages/14-Edycja-GMC-UG/1417362911808686

Rejestracja zespołów studenckich potrwa do 30 października 2013. Więcej na www.gmcpoland.pl
Organizator w Polsce: BIGRAM Personnel Consulting; Patron honorowy: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie; Sponsorzy: Bank Zachodni WBK, KPMG; Patroni medialni: Personel i Zarządzanie, ThinkTank; Współpraca: Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, Students.pl, dlaStudenta.pl, Stowarzyszenie Studentów BEST

 

© 2010 KN INWESTOR ~ All Rights Reserved • Joomla templates by a4joomla modified by Jan Szewczak