Wiadomość

Aktualności

Nabór tekstów do "StRuNa - Biuletyn Młodych Naukowców"

Trzeci nabór artykułów do czasopisma naukowego „StRuNa – Biuletyn Młodych Naukowców” już trwa!


„StRuNa” jest ogólnopolskim (niezwiązanym z żadną uczelnią), niezależnym (wydawanym przez organizację pozarządową) drukowanym czasopismem naukowym (ISSN 2299-3088).
Celem prowadzonego naboru jest umożliwienie najmłodszym przedstawicielom społeczności akademickiej opublikowania artykułów mogących wnieść wkład w rozwój nauki.

Najlepsze teksty zgłoszone w naborze trzecim ukażą się drukiem we wrześniu 2013 roku.

Redakcja nie przyjmuje żadnych wstępnych założeń odnośnie tego, z jakimi dyscyplinami naukowymi mają być związani autorzy artykułów, ani jakie mają reprezentować typy uczelni czy ośrodki akademickie.

 

Ogłoszenie naboru

1. Zgłoszenia w ramach trzeciego naboru można przesyłać od momentu jego ogłoszenia, tj. od 20 maja 2013 r., od godziny 20:00.

2. Obowiązują zasady naboru umieszczone w zakładce "biuletyn modych naukowców".
3. W przypadku pojawienia się niejasności dotyczących zasad naboru należy skierować zapytanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W ciągu pięciu dni roboczych odpowiedź zostanie skierowana bezpośrednio do autora zapytania lub pojawi się w postaci komunikatu umieszczonego na www.struna.edu.pl. Redakcja nie udziela odpowiedzi autorom zapytań, których wątpliwości zostały już wyjaśnione we wcześniejszych komunikatach umieszczonych w zakładce „Biuletyn Młodych Naukowców”.

4. Żaden tekst zgłoszony do pierwszego naboru „StRuNy” nie może brać udziału w trzecim naborze. Osoby, które brały udział w naborze drugim mogą zgłaszać poprawione wersje swoich artykułów do naboru trzeciego.
5. Autor artykułu naukowego w dniu przesłania zgłoszenia musi posiadać status studenta lub doktoranta.

 

Nieprzekraczalny termin nadsyłania prac mija 1 lipca 2013 r.!

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie:
http://struna.edu.pl/biuletyn-mlodych-naukowcow.html

© 2010 KN INWESTOR ~ All Rights Reserved • Joomla templates by a4joomla modified by Jan Szewczak