Wiadomość

Aktualności

Inwestomierz

Inwestomierz.pl - Wreszcie Twoje inwestycje w jednym miejscu.


Nareszcze będzie łatwiej. Dzięki inwestomierz.pl w prosty i przejrzysty sposób możesz kontrolować swój portfel inwestycyjny.

Serwis inwestomierz.pl został przygotowany we współpracy ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych. Zasada działania jest bardzo prosta. Na podstawie wprowadzonych przez użytkownika transakcji serwis dostarcza szczegółową analizę stanu posiadanego portfela inwestycyjnego w postaci przejrzystych wizualizacji, wykresów i tabel.

 

W pełni zautomatyzowany system ułatwi zarządzanie portfelem oraz zasugeruje działania w celu osiągnięcia lepszych wyników. Porównywanie rentowności swoich inwestycji do benchmarków, śledzenie informacji czy notowań posiadanych walorów w pigule spółki czy wyszukiwanie perełek inwestycyjnych jeszcze nigdy nie było tak łatwe i przystępne. Dzięki serwisowi inwestomierz.pl uzyskasz istotne sygnały techniczne kupna i sprzedaży (zarówno te wskazujące na okazje inwestycyjne jak i sygnały ostrzegawcze), możliwość porównania wskaźników finansowych wszystkich spółek z rynku i tworzenie rankingów, analizę struktury swojego portfela oraz sugestie podatkowe i wiele więcej.

 

Rewolucyjnym rozwiązaniem jest również wirtualny dziennik inwestora. To dzięki niemu sprawdzisz skuteczność podejmowanych decyzji i ich wpływu na wypracowane wyniki, co pozwoli na dopracowanie strategii inwestycyjnej. Pomocne będą również wykresy obrazujące zmiany struktury i wartości portfela w czasie, historię transakcji i operacji gotówkowych, a także rankingi transakcji.

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami serwisu inwestomierz.pl

Specjalnie dla członków i sympatyków Koła Naukowego przygotowana została oferta specjalna  - dla osób, które założą konto w serwisie inwestomierz.pl do 14 czerwca korzystając z poniższego linka:

http://inwestomierz.pl/index/registration/kola_naukowe

przyznany zostanie bezpłatny dostęp do pełnych funkcjonalności serwisu do końca 2013 roku.


 

 

© 2010 KN INWESTOR ~ All Rights Reserved • Joomla templates by a4joomla modified by Jan Szewczak